عضویت ورود
کافه سپید به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.
از
جک پارکینگی
جک پارکینگی پروتکو ACE اولین تغییر سری لیدر پروتکو با جکهای Ace پروتکو در زیباتر شدن سری ای سی ای میباشد. به گونه ای که دیگر شاهد آن ظاهر کلیشه ای و قدیمی سری لیدر نیستیم.اگر بخواهیم در مقام مقایسه قرار بگیریم می توان جک پارکینگ پروتکو لیدر۵ را با مدل Ace قیاس قرار داد، چرا که هر دو دارای شفت ۵۰ سانتی متری هستند که این دو را مناسب دربهای تک لنگه می نماید.جکهای ACE پروتکو قدرتی معادل ۳۵۰ کیلوگرم در هر لنگه درب اتومات دارد و مناسب دربهایی تا عرض ۲.۵ متر می باشد.اگر این مشخصات را در کنار شفت ۵۰ سانتیمتری این جک که قرار دهیم میابیم که با چه سیستم درب اتوماتیک خوبی مواجه شده ایم.

برد جک پارکینگی پروتکو ACE نسبت به مدلهای دو لنگه دیگر هیچ تغییری نداشته است.
در این سیستم باز هم از مدار کنترل Q60 استفاده شده است. Q60 پروتکو یکی از اولین نمونه های کاملا دیجیتال می باشد. پیش از این در بسیار ی از سیستمهای جک پارکینگی کنترل فرمانهای آنالوگ و نیمه دیجیتال وجود داشت اما Q60 پروتکو تحول زیادی در این عرصه ایجاد نمود و نمونه های تولیدی بعدی راه پروتکو را پیش گرفتند.

پروتکو Q60 را نمی توان بهترین مدار کنترل در جک پارکینگی دانست، اما می توان مدار فرمانی دانست که تمامی نیازهای اصلی مصرف کننده را برای درب پارکینگ برآورد می سازد.از جمله برنامه های اصلی که Q60 پروتکو در خود جای داده موارد زیر می باشد.

تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
زمان برای بسته شدن اتوماتیک
فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
فشار پشت جک – برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد
قابلیت تک لنگه نمودن جک با دکمه B ریموت برای نفر و موتور
قابلیت اتصال به قفل برقی به وسیله استفاده از ماژول کارت مل
پیوست ها
کلمات کلیدی: جک پارکینگ
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی را وارد کنید

شبکه اجتماعی كافه سپيد

جامعه مجازی كافه سپيد

چتروم كافه سپيد

كافه سپيد

دوستيابی
همسريابی