عضویت ورود
کافه سپید به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.
با فراهم آوردن فرصت‌های تجاری و اقتصادی بی‌نهایت، نمایشگاه چاینا پلاس در هر دوره برگزاری‌اش، در تمامی مقیاس‌ها و حوزه‌ها به دستاوردهای بیشتر و بزرگتری دست پیدا می‌کند؛ تغییراتی که آینده‌ای روشن و پر بار را برای صنعت پلاستیک و لاستیک نشان می‌دهند. نمایشگاه چاینا پلاس موفق شده جایگاه و سکویی مبتنی بر تکنولوژی برای تمامی تاجران، تولیدکنندگان و صنعتگران بسازد. نمایشگاه چاینا پلاس برای آن‌هایی که به دنبال راه‌حل‌هایی برای ارتقا ویژگی‌های محصولاتشان، ساده کردن فرایندهای تولید و عملیات‌های زنجیره‌ای تامین و همچنین بهینه‌سازی بهره‌وری انرژی در کارشان هستند، بهترین‌ها را آماده کرده است.
نمایشگاه چاینا پلاس علاوه بر این که ترکیبی بسیار عالی از نمایش‌دهنده‌ها و تامین‌کنندگان خارجی و چینی فعال در صنعت پلاستیک و لاستیک را در خود جای داده است، در سال‌های اخیر پا به عرصه‌های جدیدی مانند تولید هوشمند، معرفی مواد با تکنولوژی‌های بالا و راه‌حل‌های سبز و طبیعت دوست گذاشته است. کسانی که به دنبال آخرین مواد پلاستیکی و لاستیکی موجود در این صنعت و تکونولوژی‌ها و فرایندهای هوشمند تولید هستند، نباید بازدید از تور نمایشگاه چاینا پلاس را از دست بدهند.

http://buralan.com/exhibition/chinaplas-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی را وارد کنید

شبکه اجتماعی كافه سپيد

جامعه مجازی كافه سپيد

چتروم كافه سپيد

كافه سپيد

دوستيابی
همسريابی